iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.plReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Partner gazety internetowej iJarocin.pl


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Czwartek
18
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
Ostrów Wielkopolski - Sulmierzyce

"Łączę się w bólu z rodziną"

2018-08-17 08:08:00

Zdjęcie: Facebook
Tą tragedią od kilku dni żyje cała Polska. Pomoc rodzinie z Sulmierzyc, której trójkę dzieci pochłonął Bałtyk, zadeklarował senator Łukasz Mikołajczyk, kandydat na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

Najstarszego z dzieci 14-latka, którego zabrały fale, odnaleziono chwilę po tragedii. Niestety, nie udało się go uratować. Wciąż trwa akcja poszukiwawcza dwójki jego rodzeństwa 13-latka i 11-letniej dziewczynki. Te działania przerywa wciąż silny wiatr nad morzem.

Z bólem, jaki przeżywa rodzina z pobliskich Sulmierzyc, łączy się cała Polska. Pomoc płynie od władz miasta. Działania podjął także ostrowianin, senator Łukasz Mikołajczyk. - Bardzo mocno dotknęła mnie tragedia, która wydarzyła się we wtorek, 14 sierpnia na plaży w Darłówku Zachodnim. (...) Mam świadomość, że tej straszliwej tragedii nie idzie odwrócić. Dziś w duchu solidarności z rodziną w rozmowie z burmistrzem Sulmierzyc podkreśliłem, że jestem do dyspozycji i zadeklarowałem pomoc. Wcześniej jednak wystosowałem list do Pana Premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o wparcie dla rodziny dotkniętej tym strasznym nieszczęściem. Wiem, iż Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann wraz z Wicewojewodą Marleną Maląg podjęli również działania w tej sprawie - czytamy na fanpage'u kandydata na prezydenta Ostrowa.

 

 
Reklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracęAutopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Polub nas na facebooku

iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet