iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej


Reklama w Gazecie Internetowej
Zamów Taxi


Ostrów Wielkopolski

"OKS CUP Gramy fair play!"

2018-06-05 07:15:04

Piłkarski turniej dla dzieci "OKS CUP Gramy fair play!" oraz szkolne mistrzostwa w lekkiej atletyce to kolejne dwie inicjatywy sportowe dla dzieci i młodzieży zrealizowane w ostatnich dniach ze wsparciem grantowym grupy kapitałowej Centrum Rozwoju Komunalnego. W obu imprezach uczestniczyło łącznie ponad 500 ostrowskich dzieci.

Cieszę się, że w tej kadencji ostrowski sektor komunalny zwraca się bezpośrednio ku ludziom i pokazuje swoje społeczne oblicze. Sportowy program grantowy CRK to kolejne potwierdzenie, że dzieci są najlepszą inwestycją. Przyjemnie oglądać sportowe emocje i radość młodych ostrowian – podkreśla Beata Klimek, Prezydent Miasta.

Piłkarski turniej dla dzieci "OKS CUP Gramy fair play!" połączony z festynem rodzinnym odbył się w Dzień Dziecka 1 czerwca w Szkole Podstawowej nr 14 przy ul. Krotoszyńskiej. Organizatorem przedsięwzięcia był Ostrowski Klub Sportowy "OKS". W rozgrywkach wzięło udział łącznie 150 dzieci i 13 drużyn, w tym najmłodsi piłkarze z ostrowskich przedszkoli.

Z kolei w poniedziałek 4 czerwca na kompleksie sportowym „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się szkolne mistrzostwa w lekkiej atletyce. Rywalizowało w nich ponad 400 uczniów. Organizatorem przedsięwzięcia był UKS OLIMPIJCZYK.

Każda taka sportowa aktywność dzieci zamiast spędzania czasu przed komputerem czy smartfonem jest w dzisiejszym świecie wielką wartością.  Ruch i aktywność fizyczna najmłodszych to nauka dobrych nawyków i zdrowi mieszkańcy 
w przyszłości. Na tym polegają nowoczesne i długofalowe inwestycje społeczne
 – wskazuje Bartosz Ziółkowski, prezes Centrum Rozwoju Komunalnego.

Wśród 28 dofinansowanych przez grupę kapitałową Centrum Rozwoju Komunalnego inicjatyw sportowych są zajęcia, turnieje, warsztaty w różnych dyscyplinach sportowych, m.in. mistrzostwa lekkoatletyczne, zawody pływackie, turniej sztuk walki, wyścigi rowerowe, rozgrywki w koszykówkę, piłkę nożną i ręczną.  Realizowane będą przez cały 2018 rok.

 
Fotorelacja
Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Informatorze Budowlanym w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


zamów reklame
Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet