iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Partner gazety internetowej iJarocin.pl


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Wtorek
26
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
30
31

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Ostrów Wielkopolski

"To duże i innowacyjne osiągnięcie, z którego możemy być dumni"

2019-02-13 08:18:17

Ostrowski projekt „Zielona energia w czerwonych autobusach” realizowany przez Grupę Kapitałową Centrum Rozwoju Komunalnego znalazł się wśród pięciu nominowanych do tytułu „Rozwiązanie roku 2018” w ogólnopolskim konkursie Smart City Expert. Finałowy etap to głosowanie internautów.

Głosować można do 18 lutego tutaj. na stronie internetowej (głosowanie na dole strony).

System ekologicznej elektromobilności – ładowanie miejskich autobusów elektrycznych własną miejską „zieloną” energią pozytywnie wyróżnia Ostrów Wielkopolski w całym kraju. 

- To duże i innowacyjne osiągnięcie, z którego możemy być dumni. Ostrów Wielkopolski wdrożył tego rodzaju nowatorskie przedsięwzięcie jako pierwsze i do tej pory jedyne miasto w Polsce – podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Realizacja projektu w 2018 roku objęła włączenie infrastruktury własnej produkcji czystej energii do projektu elektromobilności w ramach współpracy spółek komunalnych wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Centrum Rozwoju Komunalnego: Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego i Miejskiego Zakładu Komunikacji. Ostrowski Zakład Ciepłowniczy, jako wytwórca ekologicznej energii m.in. z biomasy drzewnej, w ramach przedsięwzięcia wykonał własną sieć dystrybucji „zielonej” energii do bazy miejskich autobusów w Miejskim Zakładzie Komunikacji. Tam z kolei powstały stacje ładowania „elektryków” ekologiczną energią.

- Ostrowska innowacja ma zintegrowany i wielowymiarowy charakter i dotyczy takich obszarów smart city jak inteligentne zarządzanie, inteligentna mobilność, inteligentne środowisko i inteligentna ekonomia – wskazuje Bartosz Ziółkowski, prezes Centrum Rozwoju Komunalnego.

System ekologicznej elektromobilności jest pierwszym elementem projektu Ostrowskiego Rynku Energetycznego, który został zainicjowany w Ostrowie Wielkopolskim jako aktywna odpowiedź na jedno z największych wyzwań dla przyszłości i rozwoju miast – lokalne bezpieczeństwo i efektywność energetyczna.

 

 
Reklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracęAutopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Polub nas na facebooku

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet