iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.plReklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej


Reklama w Gazecie Internetowej
Zamów Taxi

Środa
16
styczeń
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Z policji

Bezpieczni seniorzy na drodze

2018-09-06 14:40:53

Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
Ostrowscy policjanci włączyli się do akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny” skierowanej do mieszkańców powyżej 60. roku życia, która odbyła się w „Klubie Nauczyciela” w Ostrowie Wielkopolskim. Celem przedsięwzięcia było kształtowanie prawidłowych postaw i zachowań uczestników ruchu drogowego.

Organizatorem akcji „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny” są Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Ministerstwo Infrastruktury, a partnerem Policja. Działania skierowane są do osób powyżej 60. roku życia a ich celem jest kształtowanie prawidłowych postaw i zachowań uczestników ruchu drogowego, budowanie poczucia współodpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych na drodze oraz wzrost świadomości społecznej w zakresie bezpiecznego zachowania się na drodze.

 

4 września br., w „Klubie Nauczyciela” w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowane zostało spotkanie, w którym udział wzięli ostrowscy seniorzy. Zgromadzeni mieli okazję przypomnieć sobie obowiązujące zasady ruchu drogowego podczas wystąpień przedstawiciela Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego oraz Specjalisty Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. W spotkaniu wzięła też udział Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Pani Beata Klimek.

 

W trakcie przedsięwzięcia seniorzy mieli okazję skorzystać z bezpłatnego przeglądu technicznego roweru oraz uzupełnić ewentualne braki w oświetleniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Policjanci zadbali też o zabezpieczenie jednośladów poprzez ich oznakowanie. Na zakończenie wszyscy otrzymali certyfikat uczestnictwa w warsztatach, elementy odblaskowe oraz ulotki informacyjne.

 

 

 

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.


Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Informatorze Budowlanym w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


zamów reklame
Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet