iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.plReklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej


Reklama w Gazecie Internetowej
Zamów Taxi

Wtorek
18
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
27
28
29
30

Ostrów Wielkopolski

Certyfikat dla szpitala

2018-06-05 11:54:45

Ostrowski szpital otrzymał certyfikat akredytacyjny. To dokument przyznany przez Ministerstwo Zdrowia na podstawie Centrum Monitorowania Jakości, które wcześniej oceniało warunki pobytu oraz bezpieczeństwa.

- Z dumą przekazuję certyfikat akredytacyjny dla ostrowskiego szpitala. Posiadanie go oznacza, że usługi w ostrowskim szpitalu są na coraz wyższym poziomie. To zasługa całego zespołu, wszystkich pracowników i w obecności Państwa chciałbym przekazać ten dokument dyrekcji szpitala – mówi Paweł Rajski, starosta ostrowski.

 

W połowie marca przez kilka dni w ostrowskim szpitalu gościli przedstawiciele Centrum Monitorowania Jakości, którzy na miejscu sprawdzali czy ostrowski szpital spełnia wymogi bezpieczeństwa i jakości usług świadczonych dla pacjentów. Kontrola obejmowała sprawdzenie wszystkich komórek szpitala, także pozamedycznych,  logistykę, jak i analizę dokumentacji medycznej oraz rozmowy z pacjentami.

- Po wizycie u nas jednogłośnie wystąpili z rekomendacją do komisji przy Ministerstwie Zdrowia, aby ta przyznała nam certyfikat. Z dokumentem tym wiąże się nie tylko kwestią prestiżu, docenienia jakości świadczonych u nas usług, ale także korzyści przy ryczałtowym rozliczaniu się z Narodowym Funduszem Zdrowia – tłumaczy Dariusz Bierła, dyrektor ostrowskiego szpitala.

 

Ostrowski szpital uzyskał notę 83 proc. Certyfikat przyznany został na trzy lata, ale w każdej chwili może nastąpić rekontrola. Posiadaniem certyfikatu nie mogą poszczycić się wszystkie placówki w regionie.

 

Źródło: powiat-ostrowski.pl


Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Informatorze Budowlanym w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


zamów reklame
Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet