iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.plReklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej


Reklama w Gazecie Internetowej
Zamów Taxi

Środa
16
styczeń
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Z policji

Dzieci otrzymały ponad 160 odblasków

2018-09-07 12:57:47

Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
Ostrowscy policjanci nie ustają w działalności profilaktyczno - edukacyjnej skierowanej do dzieci i młodzieży szkolnej z miasta i powiatu ostrowskiego. Wczoraj, dzielnicowy sierż. sztab. Maciej Karasiński spotkał się z uczniami klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim. Spotkanie z dzielnicowym było dla dzieci okazją do przekazania im wielu cennych rad w ramach bezpiecznego spędzenia czasu oraz bezpieczeństwa na drodze. Policjant wręczył też dzieciom odblaski.

Wczoraj, 6 września dzielnicowy ostrowskiej komendy spotkał się z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta. W trakcie pogadanki sierż. sztab. Karasiński omówił zagadnienia dotyczące drogi do szkoły. Policjant tłumaczył dzieciom o zachowaniu szczególnej ostrożności i rozwagi podczas przechodzenia przez jezdnię. Dzieciom zostały przypomniane przepisy i zasady odnośnie noszenia kasków podczas jazdy rowerem, konieczności korzystania z fotelików i podkładek podczas jazdy samochodem oraz konieczności zapinania pasów bezpieczeństwa.

 

W trakcie wczorajszego spotkania ponad 160 dzieci otrzymało od policjanta elementy odblaskowe. Najmłodsi chętnie przypięli je do swoich szkolnych plecaków, mając świadomość, że dzięki temu będą lepiej widoczni a tym samym bardziej bezpieczni na drodze.

 

Dzielnicowi praktycznie każdego dnia spotykają się z dziećmi i młodzieżą. Realizując program „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny” starają się zwracać uwagę najmłodszych mieszkańców powiatu ostrowskiego na różne aspekty bezpieczeństwa. Informują o zagrożeniach i ewentualnych skutkach niewłaściwych zachowań.

 

 

 

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.


Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Informatorze Budowlanym w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


zamów reklame
Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet