iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej


Reklama w Gazecie Internetowej
Zamów Taxi

Piątek
19
październik
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ostrów Wielkopolski

„Edukacja dla biznesu” po raz piąty

2018-05-18 09:13:52

„Edukacja dla biznesu” – to hasło przyświecające tegorocznej, piątej już edycji Targów Biznesu i Przedsiębiorczości, które 24 maja 2018 r. odbędą się w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych.

Od samego początku tej imprezy jej celem jest promocja lokalnego biznesu, ale także wzmacnianie relacji pomiędzy szkolnictwem technicznym, a sektorem gospodarczym.

- Kolejna z naszych szkół wychodzi z inicjatywą, którą w innych przypadkach i regionach biorą na swoje barki organizacje społeczne czy wyspecjalizowane firmy. To świadczy o kreatywności naszych szkół ponadgimnazjalnych, które organizują największe imprez targowo-wystawienniczych w naszym powiecie – stwierdza Paweł Rajski.

 

Od pierwszej edycji organizatorami są niezmienne powiat ostrowski, Zespół Szkół Ekonomicznych Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZSE, Izba Przemysłowo-Handlowa Południowej Wielkopolski i Grupa DGCS, VIXON MEDIA. Od dwóch partnerem jest Fundacja im. Św. Jadwigi Królowej Polski, OVB i Grupa Lubawa a w tym roku Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu.

- Hasłem tegorocznych targów, hasłem wybranym podczas ubiegłorocznej imprezy jest "Edukacja dla biznesu". Pragniemy w ten sposób promować współpracę szkół powiatu ostrowskiego nie tylko szkół technicznych z pracodawcami – mówi Beata Matuszczak dyrektor ZSE w Ostrowie Wielkopolskim.

Od ubiegłego roku podczas Targów wręczana jest także nagroda "Orła Biznesu".

– To najwyższe wyróżnienie Izby Przemysłowo Handlowej Południowej Wielkopolski. Patronem i fundatorem nagrody jest starosta ostrowski. Do tego wyróżnienia nominowaliśmy pięć firm: West Frost, Grupę DGCS, Litex, OVB oraz OSM. Uznaliśmy te firmy szczególnie wyróżniają się dokonaniami w kształceniu zawodowym młodzieży i wsparciem młodzieży w wejściu na rynek pracy. "Orła" otrzyma tylko jedna z tych firm – mówi Ewa Machnik, dyrektor Izby.

 

Organizatorzy przekonują, że podczas imprezy każdy znajdzie coś dla siebie. Będą m.in. szkolenia dla przedsiębiorców z tematyki RODO, informacje jak i gdzie szukać środków zewnętrznych. Szczególnie atrakcyjną ofertę Centrum Wsparcia Rzemiosła z Kalisza przygotowało dla młodzieży. Jest to "gra targowa" zabawa podczas której będzie można nie tylko poszerzyć swoją wiedzę poprzez rozmowy z przedsiębiorcami, ale także wygrać bardzo atrakcyjne nagrody m.in. smartwatche.

 

Targi odbędą się 24 maja, w godz. od 12.00 do 16.00. Inauguracją tej imprezy jest z kolei bieg Ostrów Business Run, który zaplanowano 19 maja o godz. 10.00 na Piaskach-Szczygliczka.

 Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Informatorze Budowlanym w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Informatorze Ślubnym w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


zamów reklame
Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet