iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.plReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Partner gazety internetowej iJarocin.pl


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Czwartek
18
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
Z policji

Kradzież za kilka tysięcy

2018-08-07 12:13:35

Zdjęcie: Archiwum
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali 32-latka podejrzanego o włamanie i kradzieże. Mężczyzna kradł głównie elektronarzędzia. Łączna wartość strat oszacowana przez pokrzywdzonych wyniosła blisko 4 tys. złotych. Już wkrótce sąd zadecyduje o dalszym losie podejrzanego. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z ostrowskiej komendy ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży i włamania. Okazał się nim 32-letni mężczyzna. Sprawca, w pierwszych dniach sierpnia tego roku włamał się do garażu na terenie działki budowlanej, skąd skradł elektronarzędzia o wartości blisko 1,5 tysięcy złotych. Kradzież z włamaniem miała miejsce w Ostrowie Wielkopolskim. Jednak, to nie jedyne przestępstwo 32-latka. Mężczyzna w połowie lipca i na początku sierpnia tego roku z pomieszczenia namiotu magazynowego znajdującego się na terenie działki budowlanej w powiecie ostrowskim skradł m. in. piły spalinowe, odkurzacze, rowery. Starty jakie wyrządził w tym przypadku oszacowano na ponad 2 tysiące złotych.

 

Część skradzionego mienia została odzyskana. Podejrzany o włamanie i kradzieże, przyznał się do dokonania tych przestępstw i tłumaczył policjantom, że elektronarzędzia sprzedawał przygodnie napotkanym osobom.

 

Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz za popełnione przestępstwa 32-letni mężczyzna odpowie przed sądem.

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.
Reklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracęAutopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Polub nas na facebooku

iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet