iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.plReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Partner gazety internetowej iJarocin.pl


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Czwartek
18
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
Przygodzice

Najlepsi w kraju!

2018-06-07 08:04:21

Zdjęcie: powiat-ostrowski.pl
Z ogromnym sukcesem na koncie kończy ten rok szkolny przygodzickie liceum. Projekt cyfrowobezpieczni.pl realizowany przez zespół uczniów i nauczycieli, a koordynowany przez Ewę Szpot, zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie. W nagrodę szkoła otrzyma mobilną pracownię cyfrową.

Celem projektu było wypracowywanie rozwiązań, które pozwolą lepiej wykorzystywać narzędzia cyfrowe dla wspierania rozwoju uczniów, przy jednoczesnym zapewnieniu im bezpieczeństwa i nauczeniu zasad mądrego korzystania z Internetu i urządzeń cyfrowych. Wszystkie działania podejmowane przez szkołę były punktowane. Najwyżej te, które były wydarzeniami organizowanymi wspólnie z uczniami w środowisku szkolnym i okołoszkolnym.

 

Wysoki wynik w konkursie to efekt wielomiesięcznej pracy i zaangażowania całego realizującego zespołu. Podejmowane działania to m.in. szkolna debata, sondaż uliczny, apele, konkursy, wystawy, warsztaty z udziałem przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, kursy elearningowe i wiele innych. Wypracowane zostały szkolne zasady bezpieczeństwa i procedury reagowania na cyberzagrożenia. Łącznie zrealizowano ponad 50 różnych działań. Warto dodać, że to nie pierwszy sukces w obszarze bezpieczeństwa cyfrowego. W pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu w roku szkolnym 2015/2016 szkoła zajęła drugie miejsce a nagrodą był tygodniowy obóz edukacyjny dla 25 uczniów i 3 opiekunów.

 

Źródło: powiat-ostrowski.pl
Reklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracęAutopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Polub nas na facebooku

iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet