iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej


Reklama w Gazecie Internetowej
Zamów Taxi


Ostrów Wielkopolski

Najlepsze w Wielkopolsce

2018-04-17 12:04:00

Zdjęcie: powiat-ostrowski.pl
Uczennice ostrowskiego Ekonomika wygrały eliminacje wojewódzkie i wkrótce będą walczyć w finale ogólnopolskim „Olimpiady wiedzy o ubezpieczeniach społecznych”. Nie bez znaczenia jest fakt, że młodzież dokształcała się pod okiem specjalistów z ZUS.

Do tegorocznej edycji „Olimpiady wiedzy o ubezpieczeniach społecznych” przystąpiło ponad 30 tysięcy uczniów z całej Polski. Tegoroczna edycja Olimpiady odbywa się po hasłem  „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

O pierwsze miejsce w regionie walczyło 20 trzyosobowych zespołów z całej Wielkopolski. Największą wiedzą z zakresu ubezpieczeń społecznych wykazały się uczennice Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Józefa Gniazdowskiego w Ostrowie Wielkopolskim: Karolina Nowicka, Małgorzata Jaźwiec i Sandra Sójka.

Drużyna z Ekonomika będzie reprezentowała Wielkopolskę w finale ogólnopolskim, który odbędzie się 26 kwietnia w Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie. Uczennice walczyć będą o punkty na uczelnie wyższe oraz o cenne nagrody, między innymi laptopy, tablety i czytniki e-booków.

 

Warto podkreślić, że wyróżniona młodzież uczestniczyła również w projekcie edukacyjnym „Lekcje z ZUS”. Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych realizowali już po raz kolejny projekt, który składał się  z cyklu zajęć w ramach, których uczniowie poszerzyli wiedzę z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz opanowali umiejętności prowadzenia prawidłowych rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych z tytułu zatrudniania pracowników przez jednostki gospodarcze. Wszystkie materiały dydaktyczne do wykorzystania w pracy z uczniami Szkoła otrzymała od partnera projektu - Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Ostrowie Wielkopolskim.

Opiekę merytoryczną nad uczniami w realizowanym projekcie oraz w przygotowaniach do Olimpiady wiedzy o ubezpieczeniach społecznych sprawuje w Szkole nauczyciel Justyna Płóciennik.

 

Źródło: powiat-ostrowski.pl


Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Informatorze Budowlanym w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


zamów reklame
Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet