iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej


Reklama w Gazecie Internetowej
Zamów Taxi


Ostrów Wielkopolski

Objechali inwestycje

2018-05-07 08:34:52

Tradycyjnie już mieszkańcy Ostrowa mieli okazję, by z bliska przyjrzeć się niektórym miejskim inwestycjom.

– Takiej ilości osób biorących udział w objeździe jeszcze nie było. Potwierdzili to ci, którzy uczestniczą w nich od samego początku. To znakomicie, że coraz więcej ostrowian przyjmuje nasze zaproszenie. Również na co dzień interesują się rozwojem miasta i są w tym temacie coraz bardziej zorientowani – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa.

Spod ostrowskiego Urzędu Miejskiego wyruszyły dwa przejazdy – o godzinie 9.00 i 12.00. Już podczas pierwszego, z zaproszenia prezydent miasta skorzystało kilkuset ostrowian, którzy wyruszyli w trasę pięcioma autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacji. Do drugiego wyjechał o jeden autobus mniej.

W tym roku na mapie objazdu znalazły się inwestycje, których realizacja właśnie trwa – budowa przedszkola w rejonie ulicy Kujawskiej oraz centrum przesiadkowego pomiędzy Wojska Polskiego a Dworcową. Kolejnymi punktami była mieszcząca się na deptaku i urządzana właśnie Mediateka oraz działające już w ostrowskim Ratuszu Muzeum 3d.  W każdym z autobusów znajdował się narrator, który przybliżał mieszkańcom miejsca znajdujące się na trasie przejazdu.

- Również podróżowałam z mieszkańcami, ponieważ takiego bezpośredniego kontaktu nic nie zastąpi. Mogłam podzielić się swoimi planami, odpowiedzieć na pytania. Ostrowianie bardzo chętnie rozmawiają o swoim mieście, a jak ogólnie wiadomo, jest to mój ulubiony temat do rozmów – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Uczestnicy objazdu otrzymali ulotkę, która szczegółowo prezentowała liczne miejskie inwestycje, a także najnowszy numer ostrowskiego informatora. W czasie przejazdu, na monitorach zamontowanych w autobusach, mieszkańcy miasta mogli obejrzeć materiały filmowe z kolejnych etapów realizacji niektórych zadań inwestycyjnych.

- Spotkania z mieszkańcami to moja ulubiona aktywność jako prezydenta miasta. Liczę, że ostrowianie spędzili ten czas równie miło, jak ja. To był super dzień – dodaje Beata Klimek.

Odwiedzone inwestycje: przedszkole w rejonie ulicy Kujawskiej, nowe przedszkole przyjmie przedszkolaków już od 1 września, Centrum Przesiadkowe, Mediateka – Przystanek Kultury, Muzeum 3D.

 
Fotorelacja
Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Informatorze Budowlanym w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


zamów reklame
Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet