iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.plReklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej


Reklama w Gazecie Internetowej
Zamów Taxi

Wtorek
18
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
27
28
29
30

Z policji

Oficjalnie został komendantem

2018-03-05 10:56:15

Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
W Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się uroczystość powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim mł. insp. Piotra Wilkowskiego.

W piątek odbyło się uroczyste wręczenie rozkazów o powołaniu na stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim i jego zastępców. Pełniący dotychczas obowiązki komendanta mł. insp. Piotr Wilkowski oficjalnie stał się szefem policji w powiecie ostrowskim. Jego I zastępcą został podkom. Krystian Łapiński, a zastępcą podkom. Tomasz Mroziński.

 

Uroczysta zbiórka rozpoczęła się złożeniem meldunku insp. Piotrowi Mące Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Poznaniu. Następnie Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Poznaniu mł. insp. Jacek Polcyn odczytał rozkaz o powołaniu na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim mł. insp. Piotra Wilkowskiego. Kolejnym punktem uroczystości była ceremonia przywitania się ze sztandarem. Następnie odczytane zostały rozkazy o powierzeniu obowiązków na stanowisku I Zastępcy i Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim. W trakcie uroczystości wręczono także brązowy medal za zasługi dla Policji Panu Lechowi Topolanowi.

 

Mł. insp. Piotr Wilkowski podziękował za zaufanie i powołanie na stanowisko Komendanta w ostrowskiej jednostce. Szczególne gratulacje złożył Komendantowi i jego Zastępcom szef wielkopolskich policjantów insp. Piotr Mąka. Do gratulacji przyłączyli się również policjanci i pracownicy cywilni z ostrowskiej komendy oraz zaproszeni goście.


 

Mł. insp. Piotr Wilkowski służy w Policji od 1991 roku. Jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego i Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Pracował m.in. w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym. Od 2011 piastował stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Odolanowie. W kwietniu 2015 roku został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim. W czerwcu 2017 roku mł .insp. Piotrowi Wilkowskiemu zostały powierzone obowiązki komendanta ostrowskiej jednostki.

 

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.


Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Informatorze Budowlanym w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


zamów reklame
Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet