iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Reklama w Gazecie Internetowej


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Wtorek
25
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
30
Gniazdów

Poszkodowany w wypadku zmarł, sprawca trafił do aresztu

2019-01-25 14:01:46

Zdjęcie: Archiwum
Na trzy miesiące trafił do aresztu 22-letni mężczyzna podejrzany o spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia. W wyniku zdarzenia dwóch mężczyzn trafiło do szpitala. Niestety, dzisiaj, 23-letni mężczyzna, który brał udział w wypadku zmarł w szpitalu.

Do wypadku doszło we wtorek, 22 stycznia po godzinie 16.00 w miejscowości Gniazdów (gm. Nowe Skalmierzyce) na drodze krajowej nr 25. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy  Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen Golf wyprzedzając kolumnę pojazdów, nie zachował szczególnej ostrożności i nie upewnił się czy ma dostatecznie dużo miejsca do wyprzedzania. Swoim manewrem spowodował, że kierujący Citroenem jadący z przeciwnego kierunku, aby uniknąć zderzenia pojazdów zjechał na pobocze, wpadł w poślizg po czym zderzył się czołowo z kierującym samochodem marki Peugeot. Kierowca osobowego golfa nie zatrzymał się. Dwóch poszkodowanych mężczyzna tj. kierujący samochodem marki Citroen 23-letni ostrowianin i kierujący peugeotem 44-latek z obrażeniami trafili do szpitala.

Policjanci pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli ślady i zebrali materiał dowodowy, na podstawie którego ustalili kierującego, który zbiegł z miejsca zdarzenia.

 

W wyniku działań funkcjonariuszy, niespełna 5 godzin po zgłoszeniu, zatrzymany został 22-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego, podejrzany o spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Pobrano od niego krew do badań, by sprawdzić czy w chwili zdarzenia kierowca był trzeźwy bądź czy nie znajdował się pod wpływem środków odurzających. Na ten temat wypowie się biegły.

 

Sąd w Ostrowie Wielkopolskim na wniosek policji i prokuratora zastosował wobec 22-latka tymczasowy areszt na trzy miesiące. Aktualnie policja sprawdza wszystkie okoliczności zdarzenia. Podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń, dzisiaj w szpitalu zmarł 23-letni ostrowianin, który kierował samochodem marki Citroen.

Aktualnie policja sprawdza wszystkie okoliczności zdarzenia. Świadków wypadku prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim, prowadzący sprawę asp. Jacek Kapałka 62 73 77 264.

 

 
Źródło: KPP Ostrów Wlkp.Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl
Reklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet