iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej


Reklama w Gazecie Internetowej
Zamów Taxi


Ostrów Wielkopolski

Poszukiwania zaginionej osoby

2018-05-08 10:22:48

Zdjęcie: wielkopolska.policja.gov.pl
Na terenie Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego Piaski-Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim, odbyły się ćwiczenia sprawdzające gotowość i koordynację działań służb, jakie przeprowadzane są w przypadku poszukiwań osoby zaginionej.

Ćwiczenia służb mundurowych, ratowniczych i instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa publicznego, to stały element wyszkolenia mundurowych oraz kadry dowódczej.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim oraz Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe przy współudziale: Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, Powiatowego i Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, Straży Miejskiej i Związku Harcerstwa Polskiego podjęła działania w związku z poszukiwaniami osoby zaginionej.

 

Głównym celem ćwiczeń było sprawdzenie możliwości reagowania służb mundurowych, ratowniczych i instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa publicznego w sytuacji poszukiwania osób na dużych obszarach wodnych i lądowych, doskonalenie umiejętności wzajemnej współpracy służb i podmiotów w przypadku wystąpienia  zagrożenia. Ponadto ćwiczenia miały na celu  praktyczne sprawdzenie zagadnień dotyczących udzielania pomocy medycznej na miejscu akcji.

Działania, które miały miejsce w późnych godzinach popołudniowych przebiegły bardzo sprawnie, zgodnie z założonym scenariuszem. Ćwiczenia podsumowali  Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim mł. insp. Piotr Wilkowski oraz Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Ostrowie Wielkopolskim mł. bryg. Roman Matecki.Fotorelacja


Źródło: wielkopolska.policja.gov.pl


Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Informatorze Budowlanym w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


zamów reklame
Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet