iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.plReklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej


Reklama w Gazecie Internetowej
Zamów Taxi

Wtorek
18
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
27
28
29
30

Tarchały Wielkie

Remiza po remoncie

2018-03-02 09:03:00

Zdjęcie: odolanow.pl
W Tarchałach Wielkich odbyło się spotkanie podsumowujące prace remontowe w tamtejszej remizie strażackiej.

Prace remontowe przeprowadzane były etapami. Na przełomie czerwca i lipca 2016r. została skuta i wylana nowa posadzka w obu garażach - koszt inwestycji 17.000 zł w całości sfinansowany został przez GiM Odolanów. Wiosną 2017 wymieniona została instalacja elektryczna w pomieszczeniach garażowych i łazience - koszt 5 tys. zł również w całości został sfinansowany przez GiM Odolanów. Pod koniec roku 2017 na przełomie listopada i grudnia została wykonana elewacja ścian i sufitu w pomieszczeniach garażowych. Koszt zużytych materiałów (gipsy, kleje, siatki, farby), tak jak wcześniej sfinansował samorząd odolanowski, natomiast prace remontowe wykonali pracownicy Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie.
 
Równorzędnie z remontem pomieszczeń garażowych strażacy z OSP w Tarchałach Wielkich remontowali gruntownie pomieszczenie sanitarne. Na remont łazienki otrzymali dofinansowanie z KSRG w kwocie 5.400 zł, a blisko drugie tyle dołożyli z własnych zgromadzonych środków. Kwoty te wystarczyły na zakup materiałów (płytki, kleje, kabina prysznicowa, umywalka, szafka, wc, automat do prania), a prace w całości druhowie wykonali społecznie.
 
Wspomnieć należy, iż w roku 2014 druhowie również w czynie społecznym gruntownie wyremontowali pomieszczenie socjalne, które wyposażone zostało w nowe meble kuchenne, biurko, lodówkę, stół i 12 krzeseł, ekspres ciśnieniowy do kawy i mikrofalę (środki na remont pochodziły z GiM Odolanów).
 
W spotkaniu wzięli udział: Burmistrz Gminy i Miasta Odolanów Marian Janicki, Sołtys Tarchał Wielkich Elżbieta Tomczak, Prezes Zarządu Gminnego ZOSP Grzegorz Finke, Komendant Powiatowy PSP w Ostrowie Wielkopolski brygadier Jacek Wiśniewski oraz trzech pracowników Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie, którzy wykonywali prace remontowe w garażach remizy. W spotkaniu udział wzięło również kilku strażaków z jednostki, którzy byli zaangażowani w remont remizy.
 Fotorelacja


Źródło: odolanow.pl/Tomasz Pacyna


Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Informatorze Budowlanym w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


zamów reklame
Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet