iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Reklama w Gazecie Internetowej


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Czwartek
20
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
24
25
26
27
28
30
Nowe Skalmierzyce

Roczek Eudajmonii

2019-04-09 07:17:46

Eudajmonia, jedna z najmłodszych, ale zarazem bardzo aktywnych organizacji działających w Nowych Skalmierzycach, świętowała ukończenie pierwszego roku działalności.

Misją stowarzyszenia jest promocja uczestnictwa mieszkańców, w szczególności młodzieży i kobiet, w życiu społecznym, zawodowym oraz przeciwdziałanie dyskryminacji. Organizacja jest znana przede wszystkim z marszów nordic walking, zajęć fitness, wyjazdów integrujących mieszkańców oraz różnego rodzaju warsztatów.

Tak wspomina spotkanie założycielskie Agnieszka Pawlak, prezes Eudajmonii: podczas niewinnie zapowiadającego się spotkania, które odbyło się 7 kwietnia 2018 roku, zapadła decyzja, że zakładamy stowarzyszenie. W kilka osób rozdzieliliśmy stanowiska, podzieliliśmy zadania i zaczęliśmy działać! W ciągu tego roku wydarzyło się wiele. Kilka świetnych imprez zintegrowało ze sobą mnóstwo ludzi. Uśmiech, radość, dziękowania osób uczestniczących w naszych wydarzeniach motywują nas jeszcze mocniej, a że mamy już w stowarzyszeniu ponad 20 osób, daje nam to większe możliwości do wspólnych działań. Z tego miejsca dziękuję burmistrzowi Jerzemu Łukaszowi Walczakowi za to, że wspiera takie organizacje jak nasza. Dziękuję także zastępcy Agnieszce Sipce, że jest obecna na wszystkich naszych wydarzeniach i motywuje nas do działania.

 

Jak przystało na prawdziwe urodziny nie brakło życzeń. Słowa uznania do  zebranych skierował burmistrz- po roku działalności z dumą mogę pogratulować odniesionych sukcesów, na które złożyły się nie tylko osobisty rozwój jej członków, ale również aktywizacja mieszkańców naszej Gminy, którzy za Państwa przyczynkiem mogą uczestniczyć w licznych projektach o charakterze sportowym, kulturalnym, rekreacyjnym czy charytatywnym.  Obecny na uroczystości starosta ostrowski Paweł Rajski nawiązał do korzystnego dla zdrowia, fizycznego jak i psychicznego, przejawu aktywności ruchowej- podziwiam Państwa zapał. Spoglądając na te liczne inicjatywy, jestem pod ogromnym wrażeniem organizowanych wydarzeń. Życzenia złożyli także: w imieniu marszałek Marzeny Wodzińskiej - prezes zarządu fundacji Nowa Nadzieja Piotr Tomankiewicz; prezes Towarzystwa Rowerowego Sokół Skalmierzyce Maciej Danielak oraz sołtys wsi Skalmierzyce Justyna Wasielewska.

 

 Fotorelacja

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl
Reklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet