iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Partner gazety internetowej iJarocin.pl


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Piątek
26
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Ociąż

Róże i tulipany u nich rosną najlepiej

2019-03-21 10:03:00

Kolejni rolnicy z gminy Nowe Skalmierzyce znaleźli się w gronie nagrodzonych w prestiżowym konkursie Wielkopolski Rolnik Roku, zorganizowanym przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Tym razem statuetka Siewcy Roku trafia do Arlety i Zbigniewa Nowackich z Ociąża.

Tegoroczna gala, w której udział wzięło blisko 2 tys. osób odbyła się w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich. Uhonorowani na niej zostali trudniący się hodowlą róż i tulipanów Arleta i Zbigniew Nowaccy z Ociąża, którym najwyższą nagrodę, czyli jedną z dziewięciu statuetek Siewcy Roku 2018 wręczyli prof. dr hab. Mikołaj Knaflewski oraz wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski.

 

Wielkopolski Rolnik Roku to przedsięwzięcie z blisko dwudziestoletnią tradycją.  W swoich założeniach ma ono promować najbardziej przedsiębiorczych rolników, którzy dostosowują warsztat pracy do nowych realiów gospodarowania. Konkurs ma również służyć poprawie wizerunku wielkopolskiego rolnictwa w tworzeniu konkurencji dla analogicznych produktów pochodzących z importu, a wreszcie również przybliżyć społeczeństwu atuty wielkopolskiego rolnictwa w dziedzinie produktów wysokiej jakości, rolniczych surowców żywnościowych i żywności oraz stanowić jeden z istotnych atutów regionu. W ciągu 18. edycji w konkursie uczestniczyło 1100 rolników, a statuetkę Siewcy przyznano 175 z nich – producentom roślinnym i zwierzęcym, producentom ogrodniczym oraz osobom zajmującym się innymi dziedzinami działalności rolniczej jak np. wikliniarstwo czy zielarstwo.

 

Podczas tegorocznej uroczystości laureatom z Ociąża towarzyszyła nie tylko najbliższa rodzina, ale również starosta ostrowski Paweł Rajski oraz burmistrz Nowych Skalmierzyc Jerzy Łukasz Walczak, który przekazał na ich ręce kwiaty oraz okolicznościowy list.

 

 Fotorelacja


Reklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracęAutopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Polub nas na facebooku

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet