iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.plReklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej


Reklama w Gazecie Internetowej
Zamów Taxi


Z powiatu

Ruszył nabór do Techno - Grantów

2018-11-16 09:40:29

Od 15 listopada można składać wnioski o dofinansowanie w ramach trzeciej edycji Techno - Grantów, które w tej edycji realizowane będą w nieco zmienionej formule.

We wrześniu b. roku Zarząd Powiatu Ostrowskiego opierając się na doświadczeniach pierwszych dwóch edycji znowelizował regulamin konkursu. Zasadniczy cel programu Techno – Grantów, uchwalony w 2016 roku jako forma wsparcia finansowego pozwalająca na sfinansowanie wynalazków czy projektów racjonalizatorskich realizowanych przez najzdolniejszych uczniów szkół technicznych prowadzonych przez powiat ostrowski, został utrzymany. Zmianie uległ sposób składania i wstępnej weryfikacji wniosków w trzech kategoriach. 
 
 
W tegorocznej – trzeciej edycji uczniowie szkół technicznych będą mogli składać wnioski w swoich szkołach do 10 grudnia bieżącego roku. Komisje szkolne będą rekomendowały dyrektorom maksymalnie po 3 wnioski w każdej z 3 ustanowionych kategorii określonych w regulaminie.
 
 
Dyrektorzy szkół do 23 grudnia zaakceptowane przez siebie wnioski składają w biurze podawczym Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim w zamkniętych kopertach z oznaczeniem szkoły
i dopiskiem Techno - Granty.
 
 
O Techno - Granty mogą ubiegać się projekty badawcze, konstrukcje bądź modernizacje układów i urządzeń, unikalne pomoce i stanowiska dydaktyczne oraz te, których cena uniemożliwia ich zakup, pomysły techniczne, prace użytkowe itp. w zakresie: elektroniki, elektroenergetyki, automatyki, ochrony środowiska, energetyki odnawialnej, technologii chłodniczej i klimatyzacji, technologii pomiarowych, informatyki, ekologii, zagadnień z zakresu recyklingu, nowatorskich rozwiązań z zakresu mechaniki w tym motoryzacyjnej i rowerowej czy taboru kolejowego, zagadnień z zakresu techniki rolniczej, szeroko pojętych zagadnień techniki, wdrażania innowacyjnych technologii produkcji roślinno – zwierzęcej, zagadnień z zakresu logistyki i dystrybucji, organizacji i zarzadzania finansami i procesem pracy w przedsiębiorstwie, zagadnień z zakresu działalności usługowej w tym w szczególności gastronomii, hotelarstwa, technologii odzieżowej, użytkowej, reklamowej i wystawienniczej.
 
 
Informacja o nagrodzonych pracach zamieszczona zostanie na stronie internetowej powiatu ostrowskiego do końca kwietnia 2019 roku. Pełna treść regulaminu wraz z wzorem wniosku znajduje się na stronie powiatu w zakładce ogłoszenia. Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Edukacji Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim nr tel. 062 737 84 72.
 
 


Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Informatorze Budowlanym w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


zamów reklame
Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet