iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.plReklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej


Reklama w Gazecie Internetowej
Zamów Taxi


Z policji

Są bezwzględni!

2018-12-03 12:12:00

Zdjęcie: Archiwum
W myśl zasady „Prędkość - Zero Tolerancji” policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy są bezwzględni dla kierujących, którzy poprzez nadmierną prędkość stwarzają zagrożenie na drodze. Przekonało się o tym dwóch kierowców, którzy w minioną sobotę pędzili przez powiat z nadmierną prędkością.

Pora jesienno–zimowa, krótkie szare dni, mgliste poranki i wieczory, niskie temperatury i opady atmosferyczne to warunki niesprzyjające wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Przy tak niekorzystnej aurze należy zachować szczególną ostrożność. Niestety, jednak i w takich warunkach atmosferycznych zdarzają się kierowcy, którzy za nic mają ograniczenia prędkości.

W minioną sobotę, 1 grudnia policjanci ostrowskiej drogówki zatrzymali dwie osoby, które przekroczyły dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

 

Pierwszy, kierujący osobowym passatem został zatrzymany na terenie gminy Sieroszewice, gdzie jechał z prędkością 119 km/h, przy obowiązującej 50-tce. Kierujący 32-latek z powiatu krotoszyńskiego obligatoryjnie został ukarany mandatem i punktami karnymi, a także zostało mu zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Kolejny kierujący, który jechał z zawrotną prędkością został zatrzymany na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. 21-latek z powiatu ostrowskiego, osobowym jaguarem pędził 113 km/h. Kierującemu również obligatoryjnie zostało zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy, został też ukarany mandatem i punktami karnymi.

 

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.


Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Informatorze Budowlanym w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


zamów reklame
Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet