iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.plReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Partner gazety internetowej iJarocin.pl


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Czwartek
18
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
Z policji

Są bezwzględni!

2018-12-03 12:12:00

Zdjęcie: Archiwum
W myśl zasady „Prędkość - Zero Tolerancji” policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy są bezwzględni dla kierujących, którzy poprzez nadmierną prędkość stwarzają zagrożenie na drodze. Przekonało się o tym dwóch kierowców, którzy w minioną sobotę pędzili przez powiat z nadmierną prędkością.

Pora jesienno–zimowa, krótkie szare dni, mgliste poranki i wieczory, niskie temperatury i opady atmosferyczne to warunki niesprzyjające wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Przy tak niekorzystnej aurze należy zachować szczególną ostrożność. Niestety, jednak i w takich warunkach atmosferycznych zdarzają się kierowcy, którzy za nic mają ograniczenia prędkości.

W minioną sobotę, 1 grudnia policjanci ostrowskiej drogówki zatrzymali dwie osoby, które przekroczyły dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

 

Pierwszy, kierujący osobowym passatem został zatrzymany na terenie gminy Sieroszewice, gdzie jechał z prędkością 119 km/h, przy obowiązującej 50-tce. Kierujący 32-latek z powiatu krotoszyńskiego obligatoryjnie został ukarany mandatem i punktami karnymi, a także zostało mu zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Kolejny kierujący, który jechał z zawrotną prędkością został zatrzymany na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. 21-latek z powiatu ostrowskiego, osobowym jaguarem pędził 113 km/h. Kierującemu również obligatoryjnie zostało zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy, został też ukarany mandatem i punktami karnymi.

 

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.
Reklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracęAutopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Polub nas na facebooku

iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet