iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Z policji

To już tradycja w ostrowskiej komendzie

2019-03-12 09:03:43

Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
W Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim służbę pełnią 44 policjantki. Codzienną pracę mundurowych wspomaga ponad 40 kobiet zatrudnionych na stanowiskach cywilnych. Spotkanie z okazji Dnia Kobiet to już w komendzie tradycja.

W Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim służbę pełnią 44 policjantki. Panie z powodzeniem odnajdują się w każdym wydziale. Można je spotkać w patrolach interwencyjnych, jak i za kierownicą radiowozów naszej drogówki. Nieobca jest im praca dochodzeniowa i operacyjna. Doskonale też sprawdzają się w roli dzielnicowych. Kobieca część polskiej policji, to nie tylko funkcjonariuszki w mundurach. To także kobiety zajmujące się logistyką wspomagającą pracę policjantów. Dbają o właściwy obieg dokumentacji, wyposażenie jednostek oraz funkcjonariuszy, zajmujące się sprawami administracyjnymi, finansowymi, kadrowymi czy inwestycyjnymi. Choć nie widujemy ich na zewnątrz, to bez ich pracy właściwe funkcjonowanie komendy i komisariatów nie byłoby możliwe.

 

8 marca z okazji Święta Kobiet, Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim mł. insp. Piotr Wilkowski złożył wszystkim Paniom życzenia oraz podziękował za zaangażowanie i pracę. Prezentem dla wszystkich policjantek i pracownic cywilnych był film wyświetlony w Kinie Komeda.

Uroczystość została zorganizowana przy współpracy z Zarządem Terenowym Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

 
Fotorelacja


Źródło: KPP Ostrów Wlkp.Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.iOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl