iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej


Reklama w Gazecie Internetowej
Zamów Taxi

Środa
14
listopad
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
22
23
24
26
27
28

Ostrów Wielkopolski

W piwnicy domu uprawiał konopie

2018-07-03 12:07:00

Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
Ostrowscy kryminalni zatrzymali 30-latka, który uprawiał marihuanę i posiadał w domu znaczne ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli krzewy konopi oraz ponad pół kilograma amfetaminy.

W ubiegłym tygodniu ostrowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który, jak się okazało, w piwnicy domu uprawiał konopie. Policjanci zabezpieczyli trzymane w pomieszczeniu sześć doniczek z roślinami. Podczas dalszych czynności funkcjonariusze ujawnili w mieszkaniu zatrzymanego kolejne trzy doniczki z konopiami, woreczek z suszem roślinnym, zidentyfikowanym przez narkotester, jako marihuana oraz dwa woreczki z białą substancją, która po zbadaniu zidentyfikowana została przez narkotester, jako amfetamina, w ilości łącznie ponad pół kilograma. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

 

Wyjaśniając okoliczności popełnionego czynu kryminalni ujawnili podczas dalszej pracy, że mężczyzna na terenie pozamiejskim uprawiał kolejne krzewy konopi. Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli następne pięć roślin.

Przeprowadzone pod nadzorem prokuratora czynności i zebrany materiał dowodowy pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych, posiadania środka odurzającego oraz uprawiania wbrew przepisom ustawy krzewów konopi.

Za przestępstwo uprawiania konopi grozi kara więzienia do trzech lat, natomiast za przestępstwo posiadania znacznej ilości narkotyków kara więzienia od roku do lat 10.

Sąd na wniosek prokuratora i policji zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

 

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.


Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Informatorze Budowlanym w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Informatorze Ślubnym w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


zamów reklame
Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet