iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl



Reklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej


Reklama w Gazecie Internetowej
Zamów Taxi





Poniedziałek
20
sierpień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Odolanów

Wiosenne Gminne Biegi Przełajowe

2018-04-20 11:50:33

Zdjęcie: odolanow.pl
We wtorek, 17 kwietnia, w Parku Natury w Odolanowie odbyły się Wiosenne Gminne Biegi Przełajowe w kategorii szkół podstawowych i klas gimnazjalnych.

Wyniki biegów przedstawiają się następująco:
 
Szkoły podstawowe:
 
Klasa I dziewcząt:
I Zofia Koryciak - Tarchały Wielkie
II Maja Kalina - Odolanów
III Barbara Głodek - Uciechów
 
Klasa I chłopcy:
I Hubert Koryciak - Garki
II Adrian Pierzchot - Odolanów
III Jakub Okupnik - Garki
 
Klasa II dziewcząt:
I Hanna Buczek
II Daria Mielicka -Uciechów
III Wiktoria Wróbel - Świeca
 
Klasa II chłopcy:
I Filip Fischer -Odolanów
II Natan Ćwiertniak - Odolanów
III Alan Ćwiertniak -Odolanów
 
Klasa III dziewczęta:
I Lena Gruca
II Kaja Barczak - Świeca
III Daria Szargan - Tarchały Wielkie
 
Klasa III chłopcy:
I Kamil Wieszczak - Tarchały Wielkie
II Maciej Ustianowski - Odolanów
III Artur Szulc - Uciechów
 
Klasa IV dziewczęta:
I Małgorzata Jurek -Odolanów
II Aleksandra Koniarek - Tarchały Wielkie
III Marta Wojtaszek - Odolanów
 
Klasa IV chłopcy:
I Stanisław Ćwiertniak
II Kacper Maciejewski
III Cyprian Zemski - Uciechów
 
Klasa V dziewczęta:
I Marta Działocha - Garki
II Wiktoria Klimek - Wierzbno
III Alicja Janicka - Raczyce
 
Klasa V chłopcy:
I Bartosz Sikora - Huta
II Maciej Kubicki - Uciechów
III Jakub Grzegorowski - Raczyce
 
Klasa VI dziewczęta:
I Katarzyna Gil - Garki
II Zuzanna Dolata - Tarchały Wielkie
III Paulina Mielicka - Uciechów
 
Klasa VI chłopcy:
I Damian Chleboś - Świeca
II Kacper Wasilewski - Raczyce
III Mateusz Prokop - Odolanów
 
Klasa VII dziewczęta:
I Agnieszka Poślednik - Odolanów
II Roksana Dudzińska - Odolanów
III Wiktoria Wewior - Huta
 
Klasa VII chłopcy:
I Adrian Płaczek - Huta
II Miłosz Adamczak - Tarchały Wielkie
III Aleksander Wożniak - Odolanów
 
Gimnazja:
Klasa II dziewcząt:
I Nadia Nowacka - Odolanów
II Eliza Szczepaniak - Wierzbno
III Klaudia Górna - Raczyce
 
Klasa II chłopcy:
I Kacper Adamczak - Wierzbno
II Norbert Wożniak - Odolanów
III Kamil Kaczmarek - Świeca
 
Klasa III chłopcy:
I Michał Działocha - Świeca
II Krzysztof Karwik - Odolanów
III Hubert Sikora - Świeca
 
Wyżej wymienione osoby otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy ufundowane przez Szkolny Związek Sportowy w Odolanowie.
 




Źródło: odolanow.pl/Maciej Dymacz


Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Informatorze Budowlanym w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Informatorze Ślubnym w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


zamów reklame
Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet