iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama: Żabka - otwarcie sklepu franczyzowego


Reklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Partner gazety internetowej iJarocin.pl


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Środa
22
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Wydarzenia

Zabierz swoją pociechę na Kolejorza!

2018-05-30 12:50:14

Rolkowisko RollRunners, bungee jump, waterball, mega piłkarzyki czy piłkarski dart, to tylko część atrakcji, jakie Lech Poznań przygotował dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka, a także finału IX edycji Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018.

W sobotę, 2 czerwca przy INEA Stadionie odbędzie się piknik sportowy, a na wszystkie dzieci i ich rodziców czekać będzie mnóstwo zabawy i pozytywnej energii.

 

Przede wszystkim dobra zabawa

Przy Bułgarskiej od kilku lat organizowane są rozmaite wydarzenia, mające na celu zachęcenie najmłodszych do codziennej dawki ruchu. Tym razem, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Lech Poznań ponownie przygotował wiele atrakcji. Bungee jump, waterball czy mega piłkarzyki to tylko jedne z wielu rozrywek, które czekają przy INEA Stadionie w sobotnie południe. Nowością będzie możliwość spróbowania swoich sił na… rolkach. W weekend 2-3 czerwca, w miejscu poznańskiej Ligawy, uruchomione zostanie Rolkowisko RollRunners. W pierwsze dwa dni otwarcia jazda będzie bezpłatna.

- Zależało nam na tym, żeby dosłownie każdy znalazł w naszej propozycji znalazł coś dla siebie - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik Działu Promocji i Reklamy Lecha Poznań. - Dlatego w programie pikniku sportowego znalazły się atrakcje dla dzieci w różnym wieku, lubiących różne formy aktywności ruchowej. Pomyśleliśmy również o tych nieco starszych, którzy mogą skorzystać z powstającego właśnie rolkowiska. Poza jazdą na rolkach, dla tych szukających mocniejszych wrażeń przygotowany został skatepark i tory slalomowe - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań.

Oprócz wymienionych atrakcji na najmłodszych czekać będzie ścianka wspinaczkowa oraz zjeżdżalnia. Ponadto na terenie imprezy ustawiona będzie "Budka Foto", w której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, a także pomalować twarze. Dobra zabawa i solidna dawka endorfin gwarantowana!

 

Finał sportowej rywalizacji

Poza licznymi atrakcjami dla najmłodszych i tych nieco starszych, przy Bułgarskiej odbędzie się finał Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018. Najlepsze zespoły dzieci do 13. roku życia z całego województwa zmierzą się w rywalizacji w trzech dyscyplinach: piłce nożnej, koszykówce oraz siatkówce. Projekt finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego, a partnerem turnieju został właśnie Lech Poznań.

Wszystkie nasze inicjatywy, które są skierowane do dzieci, przygotowujemy z myślą o popularyzowaniu aktywnego spędzania czasu. W trosce właśnie o aktywność i rozwój sportowy najmłodszych, zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z samorządem i udostępnić teren przy Bułgarskiej dla młodych zawodników. Wiemy, że dla uczestników finału to duże przeżycie zobaczyć INEA Stadion od środka - wyjaśnia Wojciech Terpiłowski.

 

 Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra Kalety

Patronat Medialny - Targi Export Expo


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet