iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Reklama w Gazecie Internetowej


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Wtorek
25
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
30
Z policji

Zatrzymani z narkotykami

2019-01-30 13:01:00

Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
Policjanci z ostrowskiej komendy w ostatnim czasie zatrzymali kolejne osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające i substancje psychotropowe. Jeden z zatrzymanych posiadał m.in. ponad pół kilograma narkotyków na terenie swojej posesji. Zatrzymany też został 34-latek z marihuaną, haszyszem i amfetaminą.

W ostatnich dniach w ręce kryminalnych wpadły kolejne osoby, które posiadały narkotyki. 24 stycznia, policjanci w trakcie patrolu, zatrzymali do kontroli kierującego samochodem 35-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego. Funkcjonariusze mając przypuszczenie, że mężczyzna może być pod wpływem narkotyków przeprowadzili mu badanie narkotestem. Test na zawartość narkotyków zabarwił się i wykazał, że 35-latek był pod wpływem amfetaminy.

W trakcie przeszukania jego posesji, kryminalni wraz z przewodnikiem psa służbowego i jego czworonożnym partnerem ujawnili i zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę, o łącznej wadze ponad pół kilograma. Mężczyzna został zatrzymany.

Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim na wniosek policji i prokuratora zastosował wobec mężczyzny trzymiesięczny tymczasowy areszt.

 

Policjanci zatrzymali również 34-latka za kradzież sklepową. W trakcie kontroli, mundurowi znaleźli przy nim marihuanę. W jego miejscu zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 26 gramów tego narkotyku, dodatkowo ponad 20 gramów haszyszu i niewielkie ilości amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i następnego dnia usłyszał zarzuty.

 

Dodatkowo, w ubiegły weekend policjanci zatrzymali kolejnych młodych ludzi, którzy posiadali przy sobie m. in. amfetaminę, marihuanę czy tabletki ekstazy. Łącznie zatrzymano siedem osób.

 

Policja przypomina, że za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech, a jeżeli przedmiotem tego czynu jest znaczna ich ilość, to do 10 lat. Natomiast ten, kto w celu osiągnięcia korzyści udziela innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej podlega karze pozbawienia wolności w wymiarze do 10 lat.

 

 
Źródło: KPP Ostrów Wlkp.Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl
Reklama SMOK AUDIO
Reklama na temat możliwości zamieszczenia ogłoszenia o pracę

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama w Gazecie Internetowej iOstrowWlkp.pl

iOstrowWlkp.pl reklamy iOstrowWlkp.pl reklama w sieci gazet